Afrika’da kurbanların mutluluğa dönüştüğüne, kesim sırasında çocukların ve ailelerin umut dolu bekleyişlerine şahit oluyoruz.

Kurbanlar Afrika'da

Mutluluğa Dönüşüyor

Temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta zorlanan Afrika’daki binlerce kardeşlerimize umut olmak, sofralarına kardeşlik elini uzatmak için gönülden çalışıyoruz.

6532
Kesilen Kurban

Kurbanlarınız İhtiyaç

Sahiplerine ulaşıyor

Adak, Akika ve Sadaka niyetiyle vereceğiniz kurban vekaletlerinizi Afrika’nın farklı bölgelerinde belirlediğimiz ihtiyaç durumlarına göre paylaştırıyoruz. Birkaç gün içerisinde kesilen kurbanları yetimhane, medrese veya ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyoruz. Kesim sırasında bağışta bulunan kişinin adının yazılı olduğu bir tabela bulunuyor ve özellikle bağışçının ismi zikredilerek kesim işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında kesim videosunu bağışçımıza ulaştırıyoruz.

Afrika’da kurbanların mutluluğa dönüştüğüne, kesim sırasında çocukların ve ailelerin umut dolu bekleyişlerine şahit oluyoruz. Biz de Afrika’da ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına kurban eti ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Sizler de bağışçılarımız gibi bu mutluluğa ortak olmak isterseniz kurban bağışlarınızı Afrika’nın Renkleri Derneği aracılığıyla Afrika’ya yapabilir, ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluklarına ortak olabilirsiniz.

Afrika’ya bağışladığınız kurbanlarla binlerce kilometre uzaklıktaki kardeşlerimize yardım elinizi, merhametinizi, sevginizi ve selamınızı da ulaştırıyoruz.

Whatsapp İletişim Hattı
İletişim Hattı
Afrika'nın Renkleri Derneği
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?