Banka Hesap Bilgilerimiz

Bağışçımız olun

Afrikanın Renkleri Derneği olarak bugüne kadar Afrika’nın pek çok bölgesinde bağışçılarımız vesilesiyle çeşitli organizasyonlar gerçekleştirdik. Bugünden sonra da sizlerden gelen desteklerle sıcak günlerde gölge, mevsiminde meyve versin diye fidanlar dikmeye, kilometrelerce uzaktan su taşımaya gidilmesin diye ücra köylere su kuyusu açmaya, hiçbir çocuk eğitimsiz kalmasın diye öğrencilere destek vermeye devam edeceğiz. Siz de aktif olan projelerimizden dilediğinizi seçerek ya da genel kullanım için bağışta bulunabilir, destek olabilirsiniz. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Resim

Daha Renkli Bir Afrika İçin; Su Kuyusu Bağışı

Dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Afrika’da bugüne kadar açtığımız su kuyularında insanların tarif edilemez mutluluklarına şahit olduk. Bundan sonra açacağımız kuyularda da bizimle bu mutluluğu paylaşabilir, bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

Not: Tam kuyu bağışı için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Örnek Resim

Genel Bağış

Yeni projelerin başlangıç kısmı, projelerde eksik kalan kısımlar ve ilan edilemeyen acil durumlarda kullanılmak üzere oluşturulan genel bağış kategorisi üzerinden bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz. Küçücük bağışlarla hiç tanımadığınız insanların hayatında büyük değişimlere vesile olabilirsiniz. Çünkü bugüne kadarki tüm yardımlar sizin iyiliğinizden alınan güçle yapıldı.

Örnek Resim

Adak, Akika, Şükür Kurbanı

Afrika’ya bağışladığınız kurbanlarla binlerce kilometre uzaklıktaki kardeşlerimize yardım elinizi, merhametinizi, sevginizi ve selamınızı da ulaştırıyoruz. Yılın 365 günü kurban kesimi gerçekleştirip, kesim videosunu ulaştırıyoruz.

Örnek Resim

Burs Bağışı;

Mezun olduktan sonra ülkelerine ve elbette insanlığa faydalı bireyler olmalarını temenni ettiğimiz Afrikalı misafir öğrencilerimize “Yatırımların en büyüğü eğitime yapılan yatırımdır.” yaklaşımıyla istediğiniz miktarda bağış yaparak burs verebilirsiniz.

Örnek Resim

Afet/ Deprem/ Acil Yardım

Ülkemizde meydana gelen afet durumlarında bizler de yaraları sarıp, yalnız değilsiniz diyebilmek için haber alır almaz yola çıkıp, arama kurtarma gönüllülerine, sağlık çalışanlarına ve afetzedelere lojistik destek sağlıyoruz.

Örnek Resim

Daha Renkli Bir Afrika İçin;

Hediye ne kadar kıymetliyse, mutluluk ve sevinç o kadar büyük oluyor. Medrese, yetimhane ve köylerde Kur'an-ı kerim dağıtımlarımıza devam ediyoruz.

Örnek Resim

Tarım Malzemeleri Dağıtımı

İşlenen her toprağın Afrika’nın gelişimine, kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Çok bereketli topraklara sahip olan Afrika’nın bu zenginliğinden faydalanabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var.

Whatsapp İletişim Hattı
İletişim Hattı
Afrika'nın Renkleri Derneği
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?