Eğitim, her insanın en temel haklarından biri olup ülkelerin gelişimi için de olmazsa olmazlardandır.

Kıtaları Aşan

Eğitim Yolculuğu!

Eğitim, her insanın en temel haklarından biri olup ülkelerin gelişimi için de olmazsa olmazlardandır.

 Eğitim aşkıyla ailelerinden ve ülkelerinden binlerce km uzaklıktaki Türkiye’ye gelen Afrikalı misafir öğrencilerimizin buradaki yaşam kalitelerini arttırarak daha sağlıklı eğitim almaları için sizlerin desteğine ihtiyacımız var.

5800
Ulaşılan Kişi Sayısı
12000+
Fidan

Misafir Öğrenciler

Gelecek Taşıyor

Ülkemizi tercih ederek eğitim almaya gelen Afrikalı öğrencileri “yabancı öğrenci” olarak değil “misafir öğrenci” olarak görüyor ve bu çizgide bir eğitim desteği veriyoruz. Mezun olduktan sonra ülkelerine ve elbette insanlığa faydalı bireyler olmalarını temenni ettiğimiz Afrikalı misafir öğrencilerimize “Yatırımların en büyüğü eğitime yapılan yatırımdır.” yaklaşımıyla istediğiniz miktarda bağış yaparak burs verebilirsiniz.

Sağlıklı ve verimli bir eğitim almasını sağladığımız misafir öğrencilerin kendi ülkelerindeki eğitim şartlarını iyileştirebileceklerini, alanları üzerinde gerekli araştırma ve çalışmaları yapacaklarını düşünüyoruz. Ayrıca bir dünya vatandaşı olarak sağlıktan kültüre, ekonomiden politikaya kadar her alanda faydalı işlere imza atacaklarına inanıyoruz.

Siz de yapacağınız her bir bağış ile onların hem kalbine dokunabilir hem de geleceklerine ışık tutabilirsiniz.
Whatsapp İletişim Hattı
İletişim Hattı
Afrika'nın Renkleri Derneği
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?