İnsanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme, günümüzde Afrika’da zor şartlar altında gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Afrika'nın Geleceğine

Tohum Ekiyoruz!

İnsanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme, günümüzde Afrika’da zor şartlar altında gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Her işlenen toprağın Afrika’nın gelişimine, kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Çok bereketli topraklara sahip olan Afrika’nın bu zenginliğinden faydalanabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var.

5800
Ulaşılan Kişi Sayısı
12000+
Fidan

Üretebilmenin Mutluluğuna

Ortak Olabilirsiniz

Bölgede ilkel tarım yöntemleriyle gerçekleştirilmeye çalışılan tarımın sürdürülebilir olması; kazma, kürek, el arabası, traktör gibi temel malzemelerle mümkün. Siz de bu malzemelerin onlara ulaşmasını sağlayabilir, üretebilmenin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Üretimin artmasıyla özgüven kazanacaklarını ve bu özgüvenin yeni üretimlerin kapısını açacağına inanıyoruz.

Bireysel olarak temel ihtiyaçlarını karşılayabilir hale gelmeleriyle birlikte ilerleyen dönemlerde toplumsal olarak fayda sağlama ve yeni gelir kapıları açma yolunda ilerleyeceklerini düşünüyoruz.
Böylece hem dışa bağımlılıkları azalacak hem de kendilerinin de üretebiliyor olduklarını görecek, topraklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanabiliyor olacaklar.

İstediğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla bölgenin kalkınmasına katkıda bulunabilir, tarımın daha iyi şartlarda gerçekleşmesine destek olabilirsiniz.
Whatsapp İletişim Hattı
İletişim Hattı
Afrika'nın Renkleri Derneği
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?